Консалтингові послуги

Консалтингові послуги Specter Healthcare Intelligence AG з питань управління зосереджуються на найважливіших питаннях та можливостях наших клієнтів: стратегія, управління, технології, трансформація, корпоративні фінанси, злиття та поглинання в галузі охорони здоров'я незалежно від розташування.

Укр
Консалтингові послуги
Ми відштовхуємося від свого функціонального досвіду та специфічних знань, але завжди бачимо цілісну перспективу: ми поєднуємо цінності через кордони та між галузями промисловості. Ми довели, шо ефект від оптимізації значно більший, ніж сума всіх частин.
Оцінка Вашої організації та мережі партнерів є ключем до встановлення основ Вашого зростання. Завдяки ретельній оцінці Вашої організації, персоналу і структури Спектер Хелскеа Інтелідженс АГ допоможе розробити нове бачення розвитку Вашої компанії.
Організаційна трансформація
Для більшості країн вкрай бажаною є локалізація виробництва високотехнологічного обладнання. Локалізація виробництва та промислова незалежність є важливими факторами в сфері охорони здоров'я, тому ставши локальним виробником високотехнологічної продукції, Ви отримаєте завидний статус та додаткові преференції в тендерних закупівлях
Стратегія для місцевого виробництва та монтажу. Станьте національним провайдером
Навіть найяскравішу бізнес-ідею потрібно плекати, щоб вона розквітла. При переході від концепції до стартапу, а потім до повністю функціонуючої структури необхідний значний капітал. Знаючи фінансові мережі та вимоги до залучення капіталу, Specter Healthcare Intelligence AG поєднає Вас із потрібними фінансовими партнерами для підтримки Вашого розвитку.
Вливання капіталу, приватний капітал
Підвищуйте прибутки та вартість власного бізнесу шляхом послідовного придбання синергічних активів. Specter Healthcare Intelligence AG має великий досвід впровадження стратегій розвитку, визначення пріоритетних цілей для поглинання, їх пошуку та придбання в партнерстві з Shentou Capital. Ви зможете покластися на професіоналів, які підтримають Вас протягом всіх етапів від розробки стратегії злиття та поглинання до його фактичного завершення. Ви можете довірити нам і зворотній процес. При продажі бізнесу ми проведем його оцінку і знайдемо покупця, готового дати найбільшу ціну.
Злиття та поглинання, міжнародна експансія
Змініть напрямок свого бізнесу та досягайте надзвичайних результатів, використовуючи інноваційні технології, які відрізнятимуть вас від конкурентів. Specter Healthcare Intelligence AG знайде інноваційні продукти та представить їх Вам, щоб зміцнити Ваші стратегію та практику. Specter Healthcare Intelligence AG доб'ється для Вас найкращих умов контракту та представлятиме Вашу компанію у відносинах з постачальниками.
Лідерство у сфері закупівель і технологій
присутність
Глобальна
Бути глобальною групою для нас означає, що ми знаємо проблеми, з якими стикається світ, і адаптуємося до різних ринків, щоб допомогти їх вирішити.
Де ви можете нас знайти