Гіроскопічна радіохірургія ® головного мозку

ZAP-X Інноваційне рішення для радіохірургії

Роботизоване програмно-апаратне рішення в онкології: ZAP-X® розширює кордони сучасної радіохірургії завдяки використанню унікальної системи гіроскопічного позиціювання. ZAP-X поєднує технології захисту з лінійним прискорювачем високої потужності для безпечного лікування більшої кількості пацієнтів у більшій кількості місць.

Не вимагає додаткового екранування
Не вимагає кобальту
Укр
ZAP-X® розширює кордони сучасної радіохірургії завдяки використанню унікальної системи гіроскопічного позиціювання.
НЕ ПОТРЕБУЄ ДОРОГОГО ТА СКЛАДНОГО УКРИТТЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД РАДІАЦІЇ
Пацієнтів з пухлинами мозку потенційно потребують радіо хірургічного втручання.
ДВА МІЛЬЙОНИ
Щороку більше ніж
Але, через значну вартість та складність проведення радіохірургічних втручань, необхідне лікування отримують лише 150 000 пацієнтів.
ZAP-X поєднує технології захисту з лінійним прискорювачем високої потужності для безпечного лікування більшої кількості пацієнтів у більшій кількості місць.
НЕ ПОТРЕБУЄ
ДОРОГОГО
ТА СКЛАДНОГО
УКРИТТЯ
ДЛЯ ЗАХИСТУ
ВІД РАДІАЦІЇ
ZAP-X – наступний крок у не інвазивному лікуванні раку. Він дає можливість нейрохірургам та онкорадіологам замінити точне випромінювання на ще точніше.
НАСТУПНИЙ КРОК
Розроблений виключно для лікування пухлин головного мозку й уражень голови та шиї, ZAP-X визначає нове майбутнє для радіохірургії.
Використання найсучаснішого лінійного прискорювача забезпечує ZAP-X унікальне багато векторне опромінення без використання відкритих джерел радіації. Більше немає потреби в дорого вартісний заміні джерела випромінювання, як і в необхідності дотримання складних умов з безпеки поводження з відкритими джерелами іонізуючого випромінювання.
На основі лінійного прискорювача
Ретельно спроектована для мінімізації дистанції від джерела випромінювання, низького розсіювання енергії променю та наднизьких колімаційних витоків радіохірургічна система світового класу ZAP-X спеціально пристосована для черепу- просто і без компромісів, притаманних універсальним радіо хірургічним системам.
Оптимізована стереотаксична радіохірургія
При поєднанні невисоких вартості та операційних витрат з продуманим відшкодуванням вартості лікування ZAP-X усуне історичні перешкоди для доступності радіохірургії світового рівня для більшості лікарень і пацієнтів.
Краща економіка
Захищеність
ZAP-X- перша, в своєму роді, радіо хірургічна система "без укриття", не потребує дорогих та складних радіаційних бункерів. Завдяки невибагливості ZAP-X до установки радіохірургія стає доступною практично в будь-якому місці, в тому числі за межами відділень радіології, в кабінетах лікарів та центрах амбулаторної хірургії.
Захищеність
На основі лінійного прискорювача
Оптимізована стереотаксична радіохірургія
Краща економіка
Усі аспекти лікування ZAP-X – енергія пучка, відстань від джерела до осі та некомпланарне покриття променем розроблені для найсучаснішої радіохірургії, точності та високого градієнта дози.
ДОЗИМЕТРІЯ СВІТОВОГО РІВНЯ
ZAP-X містить інтегровану систему візуалізації високої чіткості для забезпечення повторного переналаштування під час кожної процедури в залежності від зміни положення та характеристик цілі.
УПРАВЛІННЯ НА ОСНОВІ ОТРИМАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
ПЕРЕВАГИ
КЛІНІЧНІ
ДОЗИМЕТРІЯ СВІТОВОГО РІВНЯ
УПРАВЛІННЯ НА ОСНОВІ ОТРИМАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
ZAP-X підтримує субміліметрову точність та забезпечує просте фракціонування лікування без необхідності використання інвазійних стереотаксичних систем позиціонування.
Використовуючи простий та інтуїтивно зрозумілий робочий процес, ZAP-X забезпечує безпеку пацієнтів, без безладу і складності багатоцільових систем радіотерапії.
БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ СТЕРЕОТАКСИЧНИХ СИСТЕМ
БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ СТЕРЕОТАКСИЧНИХ СИСТЕМ
ДОБРЕ НАЛАГОДЖЕНИЙ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС
Неінвазивне лікування
Переваги
Раніше було інакше. Далі буде Zap-X- гіроскопічна радіохірургія.
Трансформована інноваційна модель лікування
ДЛЯ УРЯДУ
ДЛЯ ПАЦІЕНТІВ
ДЛЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
Інтегрується в існуючі онкологічні програми лікування
Збільшення охоплення категорії критичних неврологічних форм раку
Доступність в будь-якому місці
Краще охоплення при меншій кількості побічних ефектів
Спеціалізована стереотаксична радіохірургія
Дружність до пацієнтів
Доступність
Створіть нову парадигму інвестицій у онкологічні заклади
Спрощення управління ризиками
Швидкий розвиток лікування раку на всіх рівнях
Переваги
присутність
Глобальна
Бути глобальною групою для нас означає, що ми знаємо проблеми, з якими стикається світ, і адаптуємося до різних ринків, щоб допомогти їх вирішити.
Де ви можете нас знайти