Проектування, планування, впровадження та експлуатація

Центри діагностики та лікування раку, проектування, розробка та експлуатація. Партнерство Specter Healthcare Intelligence AG та Radmed

Укр
При створенні нового, або розширенні існуючого онкологічного центру з'являється чудова можливість організації оптимального медичного середовища шляхом впровадження інноваційних технологічних та управлінських рішень ще на етапі проектування.
Довірьте впровадження протонної та інших видів променевою терапії Specter Healthcare Intelligence AG і Radmed
Розробка планувальних та проектних рішень сучасного лікувального закладу. Ефективні керування та навчання.
Specter Healthcare Intelligence AG не тільки пропонує найкращі методи планування та програмування простору онкологічних центрів, які грунтуються на галузевих стандартах, але й враховує побажання керівництва та персоналу постачальника медичних послуг. Ми також можемо здійснювати висококваліфіковане керівництво та забезпечити персоналом на будь-який період на Ваш вибір.
Specter Healthcare Intelligence AG співпрацюватиме з Вами і Вашою організацією на всіх етапах створення та розвитку закладу, від концептуального планування Вашого нового онкологічного центру або розширення існуючого закладу, до прогнозування обсягів ринку та послуг, а також ключових показників ефективності використання простору.
Specter Healthcare Intelligence AG співпрацює з RadMed, світовим експертом, що приймав участь в створенні сотень онкологічних центрів та працює як з місцевими та регіональними, так і з національними архітекторами та будівельниками. Наші команди клінічних експертів нададуть свій досвід для керування Вашим центром відповідно до найвищих стандартів і передового досвіду, та навчать Вашу особисту команду для повністю автономної роботи.
Захист і збереження вартості Ваших інвестицій у технології, забезпечення бездоганної роботи Ваших онкологічних центрів та безпека пацієнтів є нашим пріоритетом. Рішення Specter Healthcare Intelligence AG «під ключ» пропонуються з технічною підтримкою для всього обладнання та командою висококваліфікованих і досвідчених інженерів.
присутність
Глобальна
Бути глобальною групою для нас означає, що ми знаємо проблеми, з якими стикається світ, і адаптуємося до різних ринків, щоб допомогти їх вирішити.
Де ви можете нас знайти