Команда Specter Healthcare Intelligence AG

Усі члени управлінської команди Specter Healthcare Intelligence AG мають тривалий досвід у сфері охорони здоров'я, розвитку бізнесу, управління персоналом, консалтингу та коучингу.

Ми пропонуємо вам маневреність спеціалізованої компанії, яку виховала багаторічна практика з великими корпораціями.

Укр
Петра Бергвайлер
Власник і голова правління
Маючи 30-річний досвід роботи на керівних посадах, адмініструванні та управлінні персоналом у міжнародній сфері, Петра пропонує нашим партнерам і клієнтам свої можливості як міжнародного тренера та галузевого експерта.
Організаційна трансформація та оцінка персоналу матимуть фундаментальне значення для підвищення ефективності Вашої компанії.
Це також підвищить здатність Вашої команди сприймати виграшні стратегії, виходити на нові ринки та виводити нові лінії продуктів.
Бергвайлер
Петра
Жан-Люк Девлешаувер
Управляючий директор
Жан-Люк Девлешаувер є засновником Specter Healthcare Intelligence AG, спеціалізованої консалтингової компанії, яка допомагає компаніям розвивати свій бізнес у сфері охорони здоров'я та підтримує країни в розробці своїх планів боротьби з раком та створення мережі онкологічних закладів.
Збільшення портфеля, злиття та поглинання, закупівлі, розподіл, управління каналами збуту та пошук нових технологій. Розробка та впровадження планів лікування раку та створення мережі онкологічних лікувальних закладів
є основою діяльності Specter Healthcare Intelligence AG, використовуючи багаторічний досвід Жан-Люка та вражаючу мережу в Америці, Європі, Росії/СНД, Близькому Сході, Африці, Індії, Азії.
Жан-Люк раніше був президентом Varian Oncology Systems у Європі, Близькому Сході, Африці, Індії та СНД після того, як обіймав ту ж посаду в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
До того, як приєднатися до Varian, Жан-Люк був віце-президентом і генеральним менеджером міжнародного відділу nanoString, який працював у сфері генетичного тестування з акцентом на сигнатуру раку грудей.
Протягом останніх 27 років Жан-Люк обіймав керівні посади в
великих світових компаніях, включаючи Novartis Vaccines and Diagnostics, Siemens Healthcare Diagnostic і Dade Behring. Його багатий досвід пов'язаний із медичними приладами, діагностикою, фармакологією, банками крові, онкологією, генетичним тестуванням та радіотерапією.

Він має великий мультикультуральний досвід управління в Європі, США та Азії, керуючи великими проектами, створюючи нові структури або об'єднуючі організації.
Жан-Люк
Девлешаувер
Доктор філософії, старший віце-президент з розвитку бізнесу
Маючи понад 20 років міжнародного досвіду на керівних та управлінських посадах у галузі медичних технологій,
Валері поєднує сильне стратегічне мислення з досвідом управління глобальним запуском продуктів і їх комерційної реалізації.

Останнім часом Валері була частиною керівних команд компаній Danaher. До цього вона займала різні посади в галузі розвитку ринку та маркетингу зі зростанням глобальної відповідальності в Abbott Diagnostics, Dade Behring та Siemens Healthcare.
Маркетингова стратегія, комерціалізація, науковий маркетинг, а також управління проектами та командні розробки будуть у центрі уваги Валері під час взаємодії з Вашою компанією.
З 2019 року Валері є підготовленим бізнес-тренером та тренером виконавчої влади. Вона володіє французькою, англійською та німецькою мовами.
Валері
Сульє
присутність
Глобальна
Бути глобальною групою для нас означає, що ми знаємо проблеми, з якими стикається світ, і адаптуємося до різних ринків, щоб допомогти їх вирішити.
Де ви можете нас знайти