Захищена вертикальна фотонна терапія

Комплексне рішення для лікування в вертикальному положенні: система керованої зображенням фотонної радіотерапії в режимі реального часу.

RUBY™ by
Укр
Leo cancer Care
Засновано з однією метою- зробити проведення променевої терапії гуманним
Це дуже велика мета, але для нас це означає
Підвищення клінічної ефективності променевої терапії за допомогою вертикального положення пацієнта.
Підвищення доступності променевої терапії шляхом заміни великих і дорогих ротаційних порталів на повільне обертання пацієнтів.
Надання можливості пацієнтам і клініцистам стикатися з променевою терапією разом, віч-на-віч.
Більш людяний спосіб лікування раку
Життя пацієнтів вимагає від нас знайти кращий шлях, кращий спосіб лікування та зменшити його переживання. Кращий спосіб до кращого сприйняття в різноманітності місць і способів його проведення. Ми віримо, що наша технологія краща.

Наші продукти забезпечують раціональне та ефективне лікування та дадуть пацієнту відчуття контролю та надію. Ми щиро віримо, що робимо лікування раку більш людяним, і тому наші продукти названі на честь впливових жінок у галузі радіотерапії та радіології.
Пошук кращого шляху
Leo Cancer Care була заснована спираючись на більш ніж 100-річний досвід променевої терапії командою, яка займається боротьбою з нормами. Бізнес заснований на дослідженнях з усього світу, які показують клінічні переваги вертикального розташування пацієнтів. Поєднуючи це з переходом від обертання машини до ротації пацієнта, Leo Cancer Care має намір змінити обличчя променевої терапії назавжди.
1.
2.
3.
Зустрічайте
Цей продукт розроблено з урахуванням досвіду пацієнтів, перш за все, він став більш комфортним завдяки зглаженим краям і текстури тканини.
Ruby, що названа на честь Рубі Пейн-Скотт, піонера радіофізики та радіоастрономії, є цілісним рішенням для лікування в вертикальному положенні: системою фотонної радіотерапії з візуалізацією у режимі реального часу.

Працюючи з провідними постачальниками пристроїв для терапії фотонами, ми забезпечуємо можливість проводити лікування у вертикальному положенні, що має ряд переваг в точності та покращенні якості лікування.

Ruby використовує ротацію пацієнта та фіксований пучок, ми усунули потребу у великому гентрі, що означає, що Ruby встановлюється швидко та легко.

Ми зробили фотонну терапію більш доступною, ніж будь-коли раніше, Ruby може постачатися повністю екранованою, а це означає, що бункери можуть залишитися в минулому. Ми розуміємо, що робочий процес- головне, тому наша найсучасніша система керування поєднує візуалізацію, позиціонування та проведення лікування в простий, інтуїтивно зрозумілий робочий процес, що дозволяє вам більше концентруватись на пацієнті.

Ми, люди, проводимо більшу частину свого дня у вертикальному положенні, саме тоді ми відчуваємо себе найсильнішими і пов'язаними один з одним. Перебування у вертикальному положенні дозволяє пацієнту бачити оточення та спілкуватися з медичними працівниками.
RUBY™
ХАРАКТЕРИСТИКИ
СИСТЕМА ВЕРТИКАЛЬНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ ПАЦІЄНТА
Ізоцентрична точність
Обертання
Швидкість ротації
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
Енергетичний діапазон
ГЕНЕРАТОР ПУЧКА
Енергія пучка
Потужність дози
Відстань від джерела до ізоцентру
ФОРМУВАННЯ ПУЧКА
Кількість пелюсток
Розмір поля
Відстань від джерела до ізоцентру
< 1mm
Повне, 360 градусів
Змінна, до 1 оберту в хвилину
40kВ – 120 kВ
6 МВт
1200 MВт/хв
100 см
120
30см*30см
100 см
PRODUCT SPECIFICATIONS
ПРОДУКТУ
СИСТЕМА ГЕНЕРАЦІЇ ПУЧКА
Фіксований пучок лінійного прискорювача знижує вартість, спрощує встановлення й обслуговування, покращує стабільність опромінення
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ КПКТ
Підтримання візуалізації за допомогою конусно-променевої комп'ютерної томографії
СПИНКА
Нахилена спинка фіксує пацієнта в ергономічному положенні, розміщуючи його так, щоб забезпечити найбільш точне лікування
ЕКРАНУВАННЯ
Інтегроване екранування зменшує потребу в дороговартісному переплануванні приміщень
ПІДТРИМКА ГОМІЛОК
Регульований упор підтримує гомілку, покращуючи комфорт пацієнта та запобігає зсувам
ОСНОВА
Повертається на 360 градусів і забезпечує 6 ступенів свободи для точного налаштування
СИДІННЯ
Сконструйовано з урахуванням комфорту пацієнта, покращення стабільності та зручності налаштування
ЧОМУ СТОЯЧІ?
Люди відчувають себе більш впевнено знаходячись у вертикальному положенні, або коли стоять на власних ногах, тому ми вважаємо, що хворі на рак повинні мати можливість протистояти раку саме таким чином, сприймаючі своє оточення, спілкуючись зі своїм лікарем
Емоційні переваги
Люди відчувають себе найбільш комфортно, коли знаходяться у вертикальному положенні та стоять на власних ногах, тому ми вважаємо, що хворі на рак повинні мати можливість протистояти раку саме таким чином, сприймаючі своє оточення, віч-на-віч зі своїм лікарем.
Ми надаємо пацієнтам можливість бути активним учасником лікування. Пацієнти у вертикальному положенні під час лікування відчувають себе більш комфортно, легше дихати, зменшується ймовірність дисфагії та шлункового рефлюксу.
Клінічні переваги
Значне зменшення дихальної екскурсії грудної клітини покращує точність лікування та зменшує потребу в тривалих і незручних техніках керування рухами.
Управлінські переваги
Наша конструкція "без гентрі" і шість ступенів свободи забезпечують покриття від голови до стегна. Оснащення ефективним і надійним програмним рішенням «все в одному» покращує простоту використання та швидкість налаштування.
ПІДТРИМАННЯ КОНТАКТУ ПІД ЧАС ЛІКУВАННЯ
ОБЛИЧЧЯМ ДО РАКУ
ПРИРОДНИЙ СПОСІБ КЕРУВАТИ РУХОМ- СТОЯЧИ
МЕНШЕ ЗСУВ ОРГАНІВ- ТОЧНІШЕ ЛІКУВАННЯ
Дослідження показують, що у положенні лежачи органи пацієнта зсуваються через зміну напрямку сили тяжіння. Лікування пацієнтів у вертикальному положенні запобігає зсуву органів під час лікування та зменшує потребу в пере налаштуванні пучка у зв'язку з цим.
ПРИРОДНИЙ СПОСІБ КЕРУВАТИ РУХОМ- СТОЯЧИ
Пацієнти з раком лівої молочної залози, які отримували променеву терапію лежачи на спині, мають на 38% більше шансів на розвиток ускладнень лікування через непотрібне опромінення серця та легені. Нахилення пацієнтів вперед у вертикальному положенні зменшує ризик такого опромінення.
ЗМЕНШЕННЯ ТРИВАЛОСТІ ПОЗИЦІЮВАННЯ
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ
Простота сприяє надійності. Усуваючи необхідність обертання ключових компонентів, наша система фіксованого пучка сприяє покращенню якості та стабільності формування пучка, а також скорочує час простою машини.
Фінансові переваги
ЛІКУВАННЯ РАКУ НАРЕШТІ ДОСТУПНЕ ДЛЯ ВСІХ
БІЛЬШЕ ЕФЕКТИВНОСТІ, БІЛЬШЕ ПРОЦЕДУР
Клінічна спільнота шукає рішення, які відповідають їхнім фінансовим реаліям, які швидко змінюються. Ми створили продукти, розроблені для економіки майбутнього.
Наша технологія скорочує час лікування та економить гроші за рахунок збільшення пропускної здатності та скорочення часу налаштування.
ПРОСТИЙ ТА ШВИДКИЙ МОНТАЖ
Використання фіксованого пучка під час фотонної терапії означає, що наше рішення може постачатися повністю екранованим, усуваючи потребу в дорогих бункерах, що робить його доступним і простим в установці.
присутність
Глобальна
Бути глобальною групою для нас означає, що ми знаємо проблеми, з якими стикається світ, і адаптуємося до різних ринків, щоб допомогти їх вирішити.
Де ви можете нас знайти